FAIL (the browser should render some flash content, not this).
درباره ما
خداوند بزرگ را شاكريم كه فرصتي عنايت فرمود تا بتوانيم قدمي در جهت گسترش علم و فرهنگ كشور عزيزمان برداريم و مسيري هموار را در اختيار مخاطبان و داوطلبان علاقمند به ادامه تحصيل قرار دهيم . از آنجائي كه درحوزه كتاب هاي درسي و كمك درسي كارشناسي ارشد كتاب هاي زيادي به رشته تحرير در آمده است، با اين حال وجود يك مجموعه جامع، دقيق، كامل و داراي رفرنس (منابع) مستند احساس مي شود.
Arshad Book دغدغه داشتيم كه اي كاش مي شد تمامي منابع پراكنده و گاهاً دست نايافتني كنكور در يك مجموعه به گونه اي جذاب و شيوا آماده مي شد و همچنين سوالات دوره هاي قبل كنكور نيز به گونه اي تشريحي پاسخ داده مي شدند، كه خدشه اي بر آن وارد نشود و خيال داوطلبان عزير آنقدر آسوده باشد كه اطلاعات مندرج در پاسخنامه ها را براي بهره گيري در آزمون خود بكار گيرید.
اين كار با ياري خداوند بزرگ و همكاري نخبه ترين دانشجويان و اساتيد كشور در انتشارات ارشد هماهنگ گرديد و در تمامي مقاطع تحصيلي از كارداني به كارشناسي، كارشناسي ارشد و دكتري در حوزه آزمون هاي سراسري و آزاد بسته هاي آموزشي شامل كتاب هاي بانك سوالات و كتاب هاي شرح جامع دروس آماده گردید. در تهيه مجموعه هاي فوق الذكر از فارغ التحصيلان كارشناسي ارشد كه حائر رتبه هاي تك رقمي كنكور مي باشند استفاده كرده ايم، تا شما عزيزان بتوانيد در راستاي افزايش توان علمي خود در جهت نيل به مقصود خويش نايل آيید. بدون ترديد مي توان گفت كه براي اولين با ر در نظام آموزشي كشور مجموعه اي به اين سبك عرضه مي شود كه در كيفيت و كميت بي نظير بوده و تمامي نيازهاي داوطلبان عزيز را پوشش داده است. اميد است كه استفاده از اين مجموعه ها عزيزان را در جهت موفقيت در آزمون ياري رسان باشد.
با آرزوی موفقیت برای همه دانش پژوهان گرامی
انتشارات ارشد